امروز جمعه ۹۸/۹/۱۵

ثبت نام نهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان قم

.

مديرعامل شركت شهركهای صنعتی قم از فعالان و کارآفرینان قم بویژه خوشه های کسب و کار استان دعوت كرد در نهمين جشنواره كارآفريني برتر شركت كنند.

 به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي قم؛ مهندس ابراهيمي با اعلام اين مطلب اظهارداشت: در راستاي اجرای سیاستهای دولت در ایجاد اشتغال و در حمایت از کارآفرینان، نهمین جشنواره امتنان از کار آفرینان برتر این استان به منظور انتخاب و معرفی کارآفرینان برتر برگزار می شود.

وي افزود: این جشنواره در سه بخش صنعت، کشاورزی و خدمات با هدف ترویج خلاقیت و نوآوری و توسعه فرهنگ کارآفرینی و ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه های مختلف با مشارکت دستگاههای اجرایی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: کارآفرینان بخش صنعت که عمر کسب و کار آنها کمتر از هفت سال است می توانند تا پایان وقت اداری روز بیست و هفتم فروردین با مراجعه به نشانی الکترونیکی www.karafarinanebartar.ir نسبت به تکمیل مجموعه کاربرگهای لازم اقدام نمایند.

مهندس ابراهيمي ابراز اميدواري كرد، با تلاش مسوولان استاني و همچنين انتقال مناسب موفقيت هاي استان، ضمن شناسايي و معرفي كارآفرينان قم، الگوسازي و فرهنگ سازي مناسبي براي علاقمندان ايجاد گردد.