امروز دوشنبه ۹۸/۷/۲۹

همایش تجلیل از صادرکنندگان برتر صنایع کوچک برگزار می شود

.

معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران اعلام کرد: همایش تجلیل از صادرکنندگان برتر صنایع کوچک  با هدف تبیین برنامه ها و حمایت های سازمان و سایر سازمانهای ذی ربط در توسعه صادرات غیرنفتی با همکاری سازمان توسعه تجارت روز چهارشنبه هفتم آبان در محل نمايشگاه بين المللی تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، غلامرضا سلیمانی ضمن تأکید بر نقش عمده واحدهای تولیدی کوچک در اقتصاد ملی  به تشریح محورهای برگزاری این همایش یک روزه پرداخت و گفت: دراین همایش ضمن تقدیر از صادرکنندگان برتر صنایع کوچک به معرفی و ایجاد ارتباط میان شرکتهای مدیریت صادرات و صنایع کوچک صادراتی و مشکلات صنایع کوچک در زمینه توسعه صادرات در پنل تخصصی با حضور نماینده دستگاه های ذی ربط نیز پرداخته خواهد شد.

معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در ادامه به نقش و اهمیت صنایع کوچک و متوسط در توسعه اقتصادی و صنعتی اشاره و تصریح کرد: بسیاری از کشورها جهت حل مشکل رکود اقتصادی و بحران بیکاری رو به صنایع کوچک آورده اند و از طریق توسعه و حمایت از صنایع کوچک و متوسط خود توانسته اند بر مشکلات اقتصادی فائق آیند.

سلیمانی خاطر نشان کرد: در این راستا دولت تدبیر و امید و وزارت صنعت، معدن و تجارت حمایت های قابل توجهی از صنایع کوچک را درنظر گرفته و در جهت گسترش و تقویت آنها نیز سیاست های اقتصادی متناسب با شرایط آنها دردست تدوین می باشد.

وی هدف از برگزاری این همایش را تشویق و قدردانی از واحدهای کوچک صادراتی عنوان کرد و گفت: حمایت از توسعه صادرات واحدهای صنعتی کوچک از برنامه های مهم سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی می باشد که امیدواریم در این راستا بتوان گام های اساسی برداشته شود.

 

تاریخ انتشار: 4 آبان 1393

منبع: روابط عمومی و بین الملل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران