امروز جمعه ۹۸/۹/۱۵

رونمایی از وب سایت جدید خوشه فرش دستباف قم

.

عامل توسعه خوشه فرش دستباف قم از آغاز به کار وب سایت جدید خوشه فرش دستباف قم به نشانی www.qomcarpet.ir در فروردین ماه سال جاری خبر داد.
حسین بیک زاده گفت: در بهار 1392، به منظور همکاری و هماهنگی بیشتر اعضای خوشه و اطلاع رسانی بیشتر و استفاده از فضای مجازی جهت معرفی خوشه و فعالیت‌های آن، سایت خوشه فرش دستباف قم طراحی و راه اندازی شد و پس از حدود دو سال فعالیت، به عنوان یک پایگاه تخصصی اطلاع رسانی- آموزشی مخاطبان بسیاری جذب کرده بود، لیکن نیاز به ایجاد تغییرات و ارتقای این سایت نیز احساس می شد.
بیک زاده با اشاره به ویژگی های وب سایت جدید خوشه فرش دستباف قم گفت: این وب سایت مرجع اطلاع رسانی خوشه و با مدیریت دفتر توسعه خوشه فرش دستباف قم می باشد. تمامی اطلاعات و اخبار مرتبط با فرش دستباف قم در این سایت قابل رویت و دسترسی می باشد.
بیک زاده اظهار داشت: در وب سایت جدید ضمن معرفی خوشه فرش دستباف قم، آخرین اخبار مرتبط، مطالب و مقالات علمی، گالری تصاویر و پروژه های در حال اجرای خوشه فرش دستباف قم قابل مشاهده و بهره برداری می باشد. همچنین موارد مربوط به آموزش و پژوهش، آرشیو نشریه ها، شبکه تیمچه، قوانین و مقررات، اخبار سایت‌های مرتبط و ... نیز در دسترس متقاضیان قرار می گیرد.
وی افزود: حل مشکلات وب سایت قبلی، توجه به سلایق مخاطبان، بالا بردن رنکینگ جهانی سایت و توجه به استانداردهای یک سایت بین المللی از جمله موارد مد نظر در طراحی سایت جدید بوده است.
عامل توسعه خوشه فرش دستباف قم در پایان اظهار داشت: امیدواریم که تغییر و تحولات در این وب سایت، به لحاظ نرم افزاری و محتوایی بتواند به تدریج به مدلی موفق برای سایر سایت های مرتبط تبدیل شود و همچنین در جهت معرفی، رشد و اعتلای هنر-صنعت فرش دستباف قم گام بردارد.